takieniewiadomoco
czwartek, 17 czerwca 2010
takieniewiadomoco
Ten blog to mój taki "pamiętnik".
Nie chcę, żebym było wiadomo kim naprawdę jestem, więc przedstawiam się jako pani X.
A więc - nazywam się X, mam X lat, mieszkam w X miejscowości itd.
Chcę być anonimowa ;P
Pozdrawiam ;*
X
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz