czwartek, 17 czerwca 2010

takieniewiadomoco

Ten blog to mój taki "pamiętnik".
Nie chcę, żebym było wiadomo kim naprawdę jestem, więc przedstawiam się jako pani X.
A więc -  nazywam się X, mam X lat, mieszkam w X miejscowości itd.
Chcę być anonimowa ;P



Pozdrawiam ;*
X

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz