takieniewiadomoco
piątek, 18 czerwca 2010
:(
Wczoraj strasznie mnie bolało ucho...
Dzisiaj poszłam do lekarza i muszę brać antybiotyki i wiele innych leków :(
Mam nadzieje, że szybko wyzdrowieję :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz