piątek, 18 czerwca 2010

:(

Wczoraj strasznie mnie bolało ucho...
Dzisiaj poszłam do lekarza i muszę brać antybiotyki i wiele innych leków :(
Mam nadzieje, że szybko wyzdrowieję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz